Brno Brno
Brno Brno
Brno Brno
BrnoBrno
BrnoBrno
BrnoBrno
BrnoBrno
BrnoBrno
OstravaOstrawa
OstravaOstrawa
OstravaOstrawa
OstravaOstrawa

Kim jest Repromeda?

Repromeda jest Twoim przewodnikiem na drodze do założenia pełnowartościowej rodziny.

24 lat

REPROMEDA to klinika medycyny reprodukcyjnej i diagnostyki genetycznej przedimplantacyjnej. Naszym celem jest pomóc wspomaganej reprodukcji w pomocy coraz większej liczbie par. Dewizą, którą kierujemy się w naszej pracy, jest „Pomoc w założeniu rodziny”. Oprócz wysokiego profesjonalizmu, zwracamy szczególną uwagę na dyskrecję, ludzkość, życzliwość i wszystko inne, co może sprawić, że Twoja wizyta u nas będzie przyjemniejsza i łatwiejsza. Zdajemy sobie sprawę, że leczenie niepłodności jest dla Ciebie dużym wyzwaniem i zrobimy co w naszej mocy, aby uczynić go tak uciążliwym, jak to tylko możliwe, i doprowadzić do pożądanego celu w możliwie najkrótszym czasie.

Przewodnikiem po leczeniu będzie zespół pracowników z wybitnej Brneńskiej Szkoły Rozrodu Wspomaganego, którego sukcesem było narodziny pierwszego dziecka „z probówki” w Europie Środkowej i Wschodniej już w 1982 roku. Jan Veselý, CSc., Wieloletni ekspert w dziedzinie wspomaganego rozrodu i dyrektor centrum, MUDr. Dr Kateřina Veselá, członek międzynarodowych organizacji zajmujących się badaniami i organizacją leczenia niepłodności z wykorzystaniem diagnostyki genetycznej. Kierownictwo kliniki REPROMEDA nie tylko wykorzystuje wiedzę specjalistyczną, ale także empatię i troskliwość. Głównym motywem założenia kliniki było marzenie założycieli - prowadzenie leczenia niepłodności i wspomaganego rozrodu w najlepszy możliwy sposób do poziomu obecnej wiedzy. Nad jakością procedur i procesów czuwa prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., Członek zespołu zaangażowanego w narodziny pierwszego środkowoeuropejskiego dziecka po zapłodnieniu pozaustrojowym.

Poznaj nasz zespół

U nas warto!

Najlepszy dowód to nasze wyniki i doświadczenie.

24

LAT – tak długo
tu pomagamy

5000

DZIECI – przyszło na świat
nám dzięki nam

70

PRACOWNIKÓW – do dyspozycji naszych pacjentów
postará

2

OŚRODKI – w Brnie i Ostrawie

 • Niezawodna jakość

  Przesuwamy granice możliwości w dziedzinie rozwoju wspomaganego.

  W naszej pracy kierujemy się z góry ustalonymi kryteriami i standardami, nieustannie doskonaląc jakość naszych usług tak, aby metody rozwoju wspomaganego w bezpieczny sposób pomagały coraz większej liczbie par, które w przeszłości nie mogły z nich korzystać.

 • Godny zaufania personel

  Kompetencje, profesjonalizm, a przede wszystkim uśmiech na twarzy.

  Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców w dziedzinie medycyny rozrodu i genetyki klinicznej. Wiemy jednak, że liczą się nie tylko kompetencje – tak samo ważne jest ludzkie podejście, ciepło i zrozumienie, na które zawsze mogą Państwo u nas liczyć.

 • Najnowocześniejsze technologie, aby pomagać

  Podarujemy Państwu radość z upragnionego dziecka.

  Doświadczenie, które zdobyliśmy przez 21 lat, ma kluczowe znaczenie dla skutecznego leczenia. Aby zapewnić najlepszą opiekę, korzystamy z najnowszego sprzętu, stale monitorujemy nową wiedzę naukową i wdrażamy ją w praktyce.

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.
Dyrektorka generalna kliniki

W prowadzeniu kliniki REPROMEDA liczą się nie tylko kompetencje, ale też empatia i zrozumienie.

Umów się na wizytę

Nasze największe sukcesy

Zobacz, co zrobiliśmy od 21 lat.

1999

Rozpoczęcie działalności, pierwszy cykl zapłodnienia pozaustrojowego

W 1999 roku powstał nasz ośrodek, jako nowa placówka łącząca doświadczonych specjalistów w dziedzinie medycyny rozrodu i jego wspomagania. W sierpniu tego samego roku przeprowadziliśmy pierwszy cykl zapłodnienia pozaustrojowego.

2000

Pierwszy cykl z zastosowaniem PGD

Jako pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej udało nam się skutecznie przeprowadzić cykl z zastosowaniem preimplantacyjnej diagnostyki genetycznej (ang. PGD) metodą FISH.

2003

PGD zaburzeń jednogenowych

Jako pierwsi w Czechach wprowadziliśmy diagnostykę preimplantacyjną zaburzeń jednogenowych. Pierwszą w ten sposób badaną chorobą była nerwiakowłókniakowatość. Od tego czasu wykonaliśmy diagnostykę preimplantacyjną aż 77 różnych zaburzeń jednogenowych!

2004

Wprowadzenie diagnostyki przemieszczeń chromosomów

Jako pierwszy ośrodek w Europie Środkowo-Wschodniej wprowadziliśmy diagnostykę przemieszczeń chromosomów metodą FISH.

2010

Wprowadzenie technologii chipów

Jako pierwsi w Europie Środkowej wprowadziliśmy diagnostykę preimplantacyjną w kierunku aneuploidii z wykorzystaniem technologii opartej na mikrochipach.

2012

Akredytacja metody PGS

Jako pierwsi na świecie zdobyliśmy akredytację metody diagnostyki preimplantacyjnej w kierunku aneuploidii (ang. PGS) z zastosowaniem mikrochipów.

2014

Wprowadzenie metody karyomappingu

Jako pierwsi w Europie Środkowej wprowadziliśmy metodę karyomappingu w preimplantacyjnej diagnostyce genetycznej zaburzeń jednogenowych.

2015

Wprowadzenie metody NGS

Wprowadziliśmy metodę VeriSeq PGS (next-generation sequencing) jako standardowy składnik badań prawidłowej liczby chromosomów oraz diagnostyki preimplantacyjnej ich przemieszczeń.

2016

Przeprowadzka do nowej siedziby

Przeprowadziliśmy się do nowej siedziby w Biology Park, w brneńskiej dzielnicy Bohunice.

2017

Test PANDA

Opracowaliśmy nowy test kompatybilności genetyczno-rozrodczej nazwany PANDA (panelowa analiza diagnostyczna).

2018

Nowa klinika w Ostrawie

Od kwietnia 2018 roku nasi pacjenci mają do nas jeszcze bliżej. Teraz mogą Państwo skorzystać z naszych usług również w Ostrawie, w centrum PrimeCell Therapeutics mieszczącym się w ośrodku szpitala wydziałowego.

Brno
Ostrawa

Jak wyglądają nasze kliniki?

Choć świadczymy specjalistyczne usługi na najwyższym poziomie, nasi pacjenci nie muszą obawiać się anonimowej atmosfery dużego szpitala. Wręcz przeciwnie. W naszych siedzibach w Brnie i Ostrawie zdołaliśmy stworzyć dla naszych pacjentów przystań pełną czułości i dyskrecji. Zobacz, jak wyglądają nasze kliniki.

 • Uśmiechnięty personel

 • Przyjazna atmosfera

 • Indywidualne, dyskretne podejście

 • Najnowocześniejsze technologie i metody

 • Profesjonalizm i kompetencje

 • Aranżacja wnętrz zgodnie z regułami feng-shui

Jak wyglądają nasze kliniki?

Choć świadczymy specjalistyczne usługi na najwyższym poziomie, nasi pacjenci nie muszą obawiać się anonimowej atmosfery dużego szpitala. Wręcz przeciwnie. W naszych siedzibach w Brnie i Ostrawie zdołaliśmy stworzyć dla naszych pacjentów przystań pełną czułości i dyskrecji. Zobacz, jak wyglądają nasze kliniki.

 • Uśmiechnięty personel

 • Przyjazna atmosfera

 • Indywidualne, dyskretne podejście

 • Najnowocześniejsze technologie i metody

 • Profesjonalizm i kompetencje

Nasza oferta

Zobacz, co wszystko możemy dla Ciebie zrobić. Więcej usług znajdziesz tutaj.

Leczenie niepłodności

Ustalimy przyczyny niepłodności Waszej pary i znajdziemy idealną terapię, która pozwoli Wam osiągnąć wymarzony cel.

Genetyka

Zwiększ Wasze szanse poczęcia zdrowego potomka. Czeka na Was nowocześnie wyposażone laboratorium genetyki rozrodu.

Medycyna alternatywna

Rozwiązujemy problemy kompleksowo. Dlatego oferujemy również alternatywne metody leczenia, które zwiększają szanse na zajście w ciążę.

Matka zastępcza

Poprowadzimy Was przez całą procedurę zapłodnienia i ciąży z wykorzystaniem matki zastępczej, która donosi zarodek poczęty przez rodziców biologicznych.

Dokonaj niewiążącej konsultacji