Metody zapłodnienia

ICSI: Docytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika

Technika ta polega na wprowadzeniu pojedynczego plemnika do każdej komórki jajowej. Wykonanie ICSI zaleca się w ramach wszystkich cykli zapłodnienia pozaustrojowego ze względu na znaczne zwiększenie szansy na powodzenie zabiegu.

Poczytaj więcej

PICSI: docytoplazmatyczne wstrzyknięcie wyselekcjonowanego plemnika

PICSI to modyfikacja metody ICSI polegająca na selekcji odpowiednio dojrzałego plemnika na podstawie jego zdolności wiązania się z żelem zawierającym kwas hialuronowy.

Poczytaj więcej

Metody embriologiczne

Wcześniej stosowano tak zwaną konwencjonalną hodowlę, w której jaja i plemniki umieszczano w „probówce testowej” i czy wystąpiło samorzutne zapłodnienie. Ta oryginalna metoda ma jednak stosunkowo niski wskaźnik sukcesu i może być stosowana tylko wtedy, gdy spełnione są określone kryteria. Dlatego też techniki mikromanipulacji ICSI i PICSI są coraz częściej stosowane obecnie.

Nasza oferta

Zobacz, co wszystko możemy dla Ciebie zrobić. Więcej usług znajdziesz tutaj.

Leczenie niepłodności

Ustalimy przyczyny niepłodności Waszej pary i znajdziemy idealną terapię, która pozwoli Wam osiągnąć wymarzony cel.

Genetyka

Zwiększ Wasze szanse poczęcia zdrowego potomka. Czeka na Was nowocześnie wyposażone laboratorium genetyki rozrodu.

Medycyna alternatywna

Rozwiązujemy problemy kompleksowo. Dlatego oferujemy również alternatywne metody leczenia, które zwiększają szanse na zajście w ciążę.

Matka zastępcza

Poprowadzimy Was przez całą procedurę zapłodnienia i ciąży z wykorzystaniem matki zastępczej, która donosi zarodek poczęty przez rodziców biologicznych.

Dokonaj niewiążącej konsultacji