Medycyna alternatywna

Akupunktura

Punkty akupunkturowe znajdują się w różnych miejscach na ciele, które łączą się w tzw. meridiany. Aby możliwe było krążenie energii w narządach, konieczne jest uwolnienie niedrożnych punktów.

Poczytaj więcej

Ziołolecznictwo – fitoterapia

Odpowiednio dobrana kuracja ziołowa wzmocni Twoją macicę, ureguluje poziom hormonów i poprawi równowagę organizmu, pomagając w poczęciu i donoszeniu zdrowego dziecka.

Poczytaj więcej

Biorezons Bicom

Biorezonans wykrywa i leczy infekcje, bóle głowy, astmę, alergie, zaburzenia tolerancji i co ważne, pomaga również w wykrywaniu i usuwaniu przyczyn niepłodności.

Poczytaj więcej

Pozostałe czynniki zwiększające skuteczność terapii

Na skuteczność terapii wpływają również takie czynniki, jak odpowiednio dobrana dieta, prawidłowa ilość ruchu czy ćwiczenia, które pomogą Ci zregenerować ciało i umysł, wspomagając prawidłową pracę narządów.

Poczytaj więcej

Medycyna alternatywna

Od dłuższego już czasu oferujemy naszym pacjentom różne metody alternatywne mające na celu zwiększenie skuteczności terapii. Medycyna alternatywna nie jest niezawodną gwarancją macierzyństwa. Zalecamy ją jednak jako uzupełnienie metod stosowanych w nowoczesnej medycynie zachodniej, które może doprowadzić do wyraźnej poprawy ogólnego stanu zdrowia kobiety, wspomagając przez to nasze wysiłki w kierunku wywołania ciąży.

Nasza oferta

Zobacz, co wszystko możemy dla Ciebie zrobić. Więcej usług znajdziesz tutaj.

Leczenie niepłodności

Ustalimy przyczyny niepłodności Waszej pary i znajdziemy idealną terapię, która pozwoli Wam osiągnąć wymarzony cel.

Genetyka

Zwiększ Wasze szanse poczęcia zdrowego potomka. Czeka na Was nowocześnie wyposażone laboratorium genetyki rozrodu.

Medycyna alternatywna

Rozwiązujemy problemy kompleksowo. Dlatego oferujemy również alternatywne metody leczenia, które zwiększają szanse na zajście w ciążę.

Matka zastępcza

Poprowadzimy Was przez całą procedurę zapłodnienia i ciąży z wykorzystaniem matki zastępczej, która donosi zarodek poczęty przez rodziców biologicznych.

Dokonaj niewiążącej konsultacji